top of page

MusicFx

Public·11 members

Zetor 12245



Jensales proudly presents the Operator Manual (owner's manual) for the Zetor Z12245 tractor .Every new owner of this machine would have been given this manual by Zetor and now you can have one too!This New Old Stock (NOS) manual contains valuable information such as proper operation and preventative maintenance procedures. In most Operators manuals, Zetor also included the lubrication points, fluid capacities, tune-up procedures, and minor adjustment information to components like the clutch and brakes. needs for repair, overhaul or restoration. Our historically accurate reproductions include the essential information needed, like engine specifications (except chassis only manuals), machine specifications, tune-up specifications, and torque settings.




Zetor 12245



1234 ma lepszą kabinę niż 12245. Sam miałem kiedyś kupić 1234. Co do 12245 to nie spali dużo więcej jak 10245. Ogólnie dobre ciągniki. Tylko trzeba obchodzić się delikatnie ze skrzynią, bo można rozwalić.


Ja mam 12145 z 93 roku(podobno od 1991 juz nie produkowali 121.. tylko 122.. ale ja tak mam na tabliczce). Od 12245 różni się kabiną(o ile nie skrzynią, chodzi o 3 biegową i jakimiś szczegółami bodajże). W orce (jak tata orał) spalił 12 lub 13 L(mierzone) na godzinę, robiąc w tym czasie 1,14 ha, pługiem 5 skib z Brzegu. Jak orkę robi mój brat lub ja to troche więcej :blink:. Ciągnik w miare dobry, choć u nas nie ma za wiele pracy (32 ha). Jeśli licznik nie był cofany to ma przepracowane 3800 MTH. Mierzyłem się w wyciąganiu tira z wytłokami z John Deere 6900, i jelonek nie dawał rady, podskakiwał, i Tomek(kolega) odpuścił. Ja podjechałem Zetorkiem i bez problemu poszedł. Innym razem tata wyciągał także tira z wysłodkami(zakopał się prawie pod osie) to go wyciągnął a w naczepie jeszcze się hamulce zablokowały. Iskry szły z linki.


Seria 245 była produkowana od 88 r., czyli przez parę lat równocześnie ze starszą-145. Ja mam także 10145 z 94 r. 12245 ma zsynchronizowaną skrzynię biegów, a jego poprzednik nie. Ilu biegową skrzynię biegów masz sirmnemonic w swojej 12-tce? 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page